AKKUM - AKKUM TATİLYA

Salı, 14 Ocak 2014 11:20

Hakkımızda

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sitemize Hoş Geldiniz.Bu site "Akdenizimizin İncisi" Akkum ve çevre beldelerimizi tanıtmak için Şahsım tarafından kurulmuş bir "Belde Tanıtım" Sitesidir.Sitemiz 2004. Yılında Kurulmuştur.Bu Yıldan itibaren Siz Değerli tatilcilerimize Hizmet vermenin  gururunu taşımaktadır.Elimden geldiğince tüm tatilcilerimize, Narlıkuyu , Akkum  , Hasanaliler , Kızılisalı , Kızkalesi ve çevre beldeleri tanıtmaya çalışıyorum.Kişisel çabalarımla Sizlere turizm hizmeti yapmaya çalışıyorum.Siz değerli tatilci ve ziyaretçilerimizin her türlü fikir,öneri ve görüşlerine açığım.Sitemize üye olabilir,gönlünüzce gezip eğlenebilir,fikir ve düşüncelerinizi,öğrenmek istediklerinizi rahatlıkla benimle paylaşabilirsiniz.Sitemiz üzerinden 8 yıl süre içinde 100000'e yakın tatilcimiz gelmiş ve gönül rahatlığıyla tatillerini yapmışlardır.Sitemiz üzerinden telefonlardan benden yardım istemekten çekinmeyin.Saygılarımla..

 

*** DEĞERLİ TATİLCİLERİMİZ ***

 

TÜM AKKUM'DA TATİL YAPMAK İSTEYEN TATİLCİLERİMİZİN DİKKATİNE:" SEVGİLİ TATİLCİLERİMİZ, EĞER AKKUM'A İLK DEFA GELİYORSANIZ,HER TÜRLÜ PANSİYON,OTEL,MOTEL,HOTEL VB GİBİ İHTİYAÇLARINIZDA,AYRICA SAHİLDE ŞEMSİYE-SENZLONK  GİBİ İHTİYAÇLARINIZDA HİÇ ÇEKİNMEDEN BENDEN YARDIM İSTEYEBİLİRSİNİZ.HER TÜRLÜ PANSİYON VE MÜSTAKİL DAİRE İHTİYAÇLARINIZDA 0532 541 80 95 NOLU TELEFONDAN BENDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.ANLAŞMALI PANSİYONLARDA SİZLERE EN GÜZEL ODALARI EN EKONOMİK FİYATLARLA AYIRTABİLİRİM.BELDE TANITIM SİTESİ İLE BİRLİKTE SİZLERE REEL ORTAMDA DA EN KALLİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ VERMEKTEN ONUR DUYARIM.

 

Değerli tatilcilerimize önemli bir uyaru : "Akkum'do doğup yaşayan biri olarak,Akkum'u tam anlamıyla tanıtan ve sitemiz üzerinden yardım isteyen tatilcilerimize karşılıksız yardımcı olan tek site www.akkum.net 'tir.Akkumu tanıtmak adına amacı reklam içerikli ve çıkar amaçlı açılmış diğer sitelere itimat edip,madur olmayınız..

 

Sitemizde,Ziyaretçi Defterinde,Yorumlarda Site Reklamları ve linki vermek,Ticari işletme veya işyeri reklamları,tanıtıcı veya reklam içerikli Tüm yazılar,duyurular,ilanlar kesinlikle Yasaktır.Reklam vermek isteyenler aşağıdaki msn'lerden veya telefonlardan benimle bizzat irtibata geçebilirler.Ayrıca bu sitenin tüm Hakları bana (Veli Avcı) aittir.Siteden izinsiz,bilgi,belge,resim vs almak kesinlikle yasak olmakla beraber, tüm sorumluluk bunları gözardı eden şahıslara aittir.Ayrıca Sitemize Uygulanacak her türlü saldırılır da veya uygunsuz yazılar da savcılık kanalıyla yasal olarak ilgilenilecektir.Yine Sitemizde Siyasi,Kışkırtıcı,bölücü,kırıcı,pornografik,ürkütücü yazı ve resimler kesinlikle yasak olup,sorumluluk ekleyen kullanıcılara ve kişisel "İp"'lerine aittir.

 

 

Veli AVCI  Akkum/Silifke/Mersin/TURKEY

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Okunma 13691 defa

Misafirlerimiz

3215577
Bu Gün
Dun
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
90
1222
1667
3206090
18286
48110
3215577

Kimler Online

77 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi